Hotele i pensjonaty dla zwierząt w Warszawie

tagi: koty, podróże, warszawa, wycieczki, wyprawy, zwierzęta

Hotele i pensjonaty dla zwierząt w Warszawie (...) ukryć.Właściwy hotel dla zwierząt powinien mieć wyłącznie pozytywne rekomendacje, abyśmy nie musieli się niczym martwić podczas naszych wakacji. Dzięki temu będziemy też pewni, że nic naszym ulubieńcom nie grozi podczas (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 11-maj-2017

Hotele i pensjonaty dla zwierząt w Warszawie

Złote plaże Bułgarii

tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Złote plaże Bułgarii (...) Bułgaria to niezwykły kraj, który kusi pięknem plaż, wspaniałą pogodą oraz mnóstwem atrakcji. To tutaj odpoczynek kojarzy się z błękitem nieba i fal, a leniuchowanie na złotym piasku sprawia, że chce się tu pozostać jak najdłużej. Na bułgarskim wybrzeżu czeka naprawdę wiele boskich plaż, które są niezwykle szerokie i piaszczyste. Dodatkowo charakteryzują się one łagodnym zejściem do morza, dzięki czemu idealnie nadają się na wakacje z dziećmi. Oto najpiękniejsze z nich i takie, na których warto spędzić wymarzone wczasy. Po więcej odsyłamy na stronę http://plazebulgarii.pl.Bułgarskie plaże, czyli gdzie się opalać i świetnie się bawić na wakacjach Bułgaria to kraj obfitujący w piękne plaże, niewątpliwie jednak najwięcej perełek czeka w południowej oraz środkowej części jej wybrzeża. Bardziej na północy bowiem więcej jest plaż kamienistych, a także tych z trudniejszym dostępem. Jednakże i tutaj można znaleźć coś dla siebie. Takie miejsca jak Rusałka czy Szabła są zarówno przyjemne, jak i piękne, choć więcej tutaj kamieni i (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 20-listopad-2016

Złote plaże Bułgarii

Sporty wodne - co i gdzie można uprawiać w Europie

tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Sporty wodne - co i gdzie można uprawiać w Europie (...) Sporty wodne to aktywności, które bardzo chętnie są uprawiane przez osoby kochające zarówno słońce jak i pełen ruchu oraz przygód tryb życia. W Europie nie brakuje cudownych miejsc, które idealnie nadają się do tego, by spróbować windsurfingu, kitesurfingu czy nurkowania. Sportów wodnych jest naprawdę sporo, więc z pewnością każdy turysta znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza wybierając jeden z poniższych zakątków, które będą wspierać krajobrazowo a także idealnymi warunkami do uprawiania danego sportu. Jeśli nic stąd Cię nie zainteresuje, to po inne pomysły warto zajrzeć tutaj. Aktywnością, która fascynuje wielu turystów jest nurkowanie, bowiem dzięki niemu można podziwiać niesamowity podwodny świat, cudowne rafy koralowe oraz poruszać się pomiędzy ławicami różnokolorowych ryb. Najpiękniejszymi miejscami w Europie, które idealnie nadają się do uprawiania tego sportu jest Cypr, na którym czeka słynny wrak Zenobia, maltańska wyspa Gozo a także Cap Ferrat we Francji. Na Cyprze oprócz wraku można nurkować obserwując (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 08-czerwiec-2016

Sporty wodne - co i gdzie można uprawiać w Europie

Jak znaleźć tani nocleg w Austrii?

tagi: austria, mayrhofen, narty, podróże, urlop, wyprawy, zillertal

Jak znaleźć tani nocleg w Austrii? (...) dobrą decyzję i znaleźć dla siebie idealny i przede wszystkim tani nocleg.Nie martwmy się również, jeśli za swoje noclegi w austriackim Mayrhofen będziemy musieli zapłacić nieco więcej. W końcu każdy z nas (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 27-październik-2015

Jak znaleźć tani nocleg w Austrii?

Morskie safari w Egipcie

tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Morskie safari w Egipcie (...) Nie ulega wątpliwości, że Morze Czerwone to wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników nurkowania. Bogactwo i niesamowita różnorodność tamtejszego podwodnego świata, daje gwarancję niezapomnianych przeżyć. Właśnie z tego powodu Egipt i otaczające go cieplutkie wody Morza Czerwonego to jeden z najpopularniejszych kierunków na świecie, wybierany przez entuzjastów obserwowania podwodnego życia. Połączenie bardzo dobrej przejrzystości wody, która sięga nawet do 30 metrów z dobrymi warunkami pogodowymi i niepowtarzalną scenerią, daje gwarancję niezapomnianej przygody przez cały rok. Morze Czerwone to bogactwo życia morskiego, które urzeka wszystkimi kolorami tęczy, to imponująca różnorodność bezkręgowców, to świat skorupiaków, gąbek, koralowców i zachwycających ryb. Ta niesamowita różnorodność życia morskiego łączy się z niepowtarzalnością podwodnych (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 09-październik-2015

Morskie safari w Egipcie

Wakacje inne niż wszystkie

tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Wakacje inne niż wszystkie (...) Sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Kolejni znajomi chwalą się zdjęciami z urlopowych wyjazdów do ciepłych krajów, albo - Ci mniej ekspansywni - z pobytu nad polskim morzem. A Ty wciąż czekasz na swój urlop, odwlekając w czasie decyzję co do miejsca, do którego udasz się na wypoczynek, bo chciałbyś być oryginalny i nie jechać tam, gdzie wczasy spędza większość znanych Ci osób. Może warto w takim wypadku spróbować czegoś nietypowego? Spójrzmy więc, na potencjalne, a przy tym nieoczywiste, kierunki wyjazdów na wakacje, realizowanych niekoniecznie w celu zażywania niekończących się kąpieli słonecznych.Zimna egzotykaPierwszym z pomysłów wartych uwagi jest decyzja o wyjeździe w nietypowe rejony świata, w tym także Europy. Dawki niezapomnianych wrażeń z pewnością dostarczy nam wyjazd za koło podbiegunowe. Nieskalany krajobraz, niskie temperatury i ogromne ilości lodu z pewnością pozwolą na zrobienie pamiątkowych zdjęć, których niejeden nam pozazdrości. Dla miłośników jeszcze większych wrażeń (...)

Opublikowany przez Holidays, dnia 31-lipiec-2015

Wakacje inne niż wszystkie