Wypełnij formularz by otrzymać bezpłatną wycenę
Wypełnij i pozostaw naszym ekspertom do zaplanowania
Imię*
E-mail*
Tel *
Kraj*
Wymagania
Member of :
 
Payment Modes:

1 2 3 4 5 6 7
PROCEDURA REZERWACJI :

1) Po ustaleniu z konsultantem wszystkich szczegółów otrzymacie państwo polecenie zapałty. Aby dokonać rezerwacji należy wpłacić 30% całej kwoty wycieczki, jak również 100% kwoty za bilety lotnicze i kolejowe. Dopuszczalne są następujące formy płatności:
• karty kredytowe VISA, Mastercard
• przlew bankowy
• przekaz pocztowy
Szczegóły transakcji zostaną podane wraz ustaleniem formy płatności.


2) Po otrzymaniu zaliczki nasz dział operacyjny dokona rezerwacji biletów , środków transportu, zakwaterowania oraz pozsotałych niezbędnych elementów pakietu.Wraz z zakończeniem tego etapu otrzymacie Państwo potawierdzenie i gwarancje wszystkich dokonanych czynności w formie kontraktu.

3) Otrzymanie wymienionego w punkcie 2 kontraktu jest wiąże się z koniecznością dokonania z Państwa strony kolejnej płatności tym razem 20% całej wartości wycieczki. Wpłata pozostałej część całej kwoty wycieczki może zostać dokonana w Indiach w gotówce lub czekach podróżnych. Pozostałą kwotę można też przeakazać transferem bankowym na 2 tygodnie przed planowanym terminem wycieczki.

Po uiszczeniu kwoty 30% wartości wycieczki będziemy Państwa informować na bieżąco o przeprowadzonych wewnętrznych procedurach jak również pomożemy w dopięciu wszystkich formalności. Służymy rónież pomocą i informacją w języku polskim pod bezpłatnym numerem telefonu 008826848376

ZMIANY W REZERWACJI
Nie zachęcamy do dokonywania zmian dokonanych ustaleniach. Jeśli chcecie Państwo dokonać takowych zmian jest to możliwe. Dołożymy wszelkich starań by wprowadzić zmiany w indywidualnym planie podróży. Możliwość dokonania owych zamian zależy jednak od dostępności elementów potrzebnych w życie nowych ustaleń wycieczki. Dokonanie zmian wiązać się będzie minimalnymi opłatami opracyjno-administracyjnymi.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI
Przyjmieny państwa decyzję o rezygnacji z wielkim smutkiem. Zdajemy sobie jednak sprawę że moacie ku temu ważny powód. Rezygnacja musi zostać złożona w formie pisemnej. Wchodzi ona w życie wraz z przyjęciem i potwierdzeniem zgłoszenia przez jednego z pracownikó GeTS. Zwrot wpłaconej kwoty będzie odbywał się na następujących warunkach :
» 90 dni przed przyjazdem – zwrot 50% wpłaconej zaliczki
» między 90 a 60 dniami przed przyjazdem – zwrot 25% wpłaconej zaliczki
» między 60 a 30 dniami przed przyjazdem – brak zwrotu zaliczki
» między 30 a 7 dniami przed przyjazdem – zwrot 50% wartości wycieczki
» 7 dni przed przyjazdem – Brak zwrotu

Uwaga :
*Pałac na kołach i przejazdy innymi luksusowymi pociągami nie podlegają refundacji
* Bilety lotnicze nie podlegają refunfacji.

Ogólne warunki rezerwacji

Paszporty i wizy:
Jesteście Państwo zobowiązani do zagwarantowania, że paszporty i dokumenty potrzebne są w porządku i że uzyskali Państwo wszystkie niezbędne wizy do odbycia podróży. Jeśli potrzebujecie pomocy w tej sprawie chętnie nią służymy.

Międzynarodowe i krajowe rezerwacje lotnicze:
Ponowne potwierdzenie rezerwacji lotu spoczywa na podróżnym. Ponadto jesteście Państwo zobowiązani do poinformowania nas o wszelkich zmianach co do czasu jak i numerów lotów, gdyż tylko wtedy będziemy mogli w pełni wywiązać się z naszych odpowiedzialności.

Ubezpieczenie:
Jesteś Państwo zobowiązany do zapewnienia sobie ubezpieczenia co do pełnego czasu trwania wycieczki w odniesieniu do chorób, uszkodzeń ciała, śmierci, utraty bagażu i przedmiotów osobistych, rezygnacji z wycieczki bądź jej skrócenia. Wybór ubezpieczyciela pozostaje według uznania klienta.

Zmiany potwierdzonych ustaleń:
GETS Holidays oferuje swoim klientom pakiety transportu lądowego i / lub usług lotniczych przy użyciu różnych dostawców. Koszt organizacji podróży jest uzależniony od możliwości zmian i dopłat pozostających poza naszą kontrolą, które mogą wystąpić w związku z działaniami rządu, wahaniami kursu walut i wzrost cen dostawców. GETS Holidays dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia wszystkich ustaleń dotyczących szczegółów wycieczek, jednakże rozsądne, delikatne zmiany w trasie mogą być dokonane z odpowiednim wyprzedzeniem (w nagłych wypadkach bez wyprzedzenia) lub polecone do dokonania przez naszych doświadczonych pracowników.

Kontakt:
By skontaktować się z GETS Holidays można posłużyć się pocztą elektroniczną, faksem bądź zrobić to telefonicznie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie otrzymacie Państwo żadnej odpowiedzi od naszej firmy w przeciągu 24h od momentu rezerwacji, prosimy o niezwłoczny kontakt do całodobowego biura obsługi klienta GETS pod numerem +91-9910903434 lub o wysłanie maila do abhishek@getsholidays.com.

Odpowiedzialność:
GETS Holidays nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub uszkodzenia osób i nieruchomości spowodowane przez warunki klimatyczne, ogień, awarie maszyn lub urządzeń, działania rządu lub innych władz, wojny, niepokoje społeczne, strajki, zamieszki, kradzieże, epidemie, kwarantanny medyczne, przepisy celne, działalność terrorystyczną, lub inne działania, zaniechania pozostające poza kontrolą GETS Holidays. Ani GETS Holidays, ani żaden z jej oddziałów lub spółek zależnych nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe koszty poniesione przez Państwo podczas wycieczek w wyniku jakichkolwiek z wyżej wymienionych przyczyn.,