Wypełnij formularz by otrzymać bezpłatną wycenę
Wypełnij i pozostaw naszym ekspertom do zaplanowania
Imię*
E-mail*
Tel *
Kraj*
Wymagania
Member of :
 
Payment Modes:

1 2 3 4 5 6 7
O nas

GETS Holidays jest jedną z największych i najbardziej zintegrowanych firm podróżniczych i turystycznych w Indiach. Tworzy ją zespół profesjonalistów, którzy kochają podróżować i pomagać naszym zagranicznym gościom w organizowaniu niezapomnianych podróży po magicznych Indiach. Nasze duże doświadczenie pozwala nam na świadczenie zagranicznym gościom spersonalizowanych usług w najlepszych cenach. Nasi organizatorzy z ponad 50-letnim bagażem praktyką są mistrzami w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Akredytowana przez różne renomowane zrzeszenia handlowe, takie jak IATA, ASTA (Amerykańskie Stowarzyszenie Biur Podróży), IATO (Indyjskie Stowarzyszenia Tour Operatorów) itp., firma GeTS Holidays osiąga roczne obroty w wysokości ponad 20 mln dolarów. Posiadamy oddziały i filie w ponad 50 miastach na terenie całych Indii. Nasza powszechna obecność wraz z gronem wyszkolonych, skutecznych i doświadczonych profesjonalistów pozwala nam w niezrównany sposób świadczyć usługi w dziedzinie turystyki I rekreacji. GeTS Holidays specjalizuje się w turystyce wewnątrz Indii. Członkowie naszego zespołu są nie tylko dostępni 24/7, ale będąc już w Indiach, możecie liczyć na ich pełną pomoc i współpracę. GeTS Holidays zapewnia, że stawki za podróże, wycieczki, zakwaterowanie i inne powiązane usługi są zawsze możliwie najniższe.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by wycieczka do "Niesamowitych Indii" była tą niezapomnianą, tą do której zawsze chętnie będziecie wracać wspomnieniami. Prosimy sprawdzić co nasi goście napisali na temat świadczonych przez nas usług:

Nasze referencje na Facebook'u

lub
Referencje

Dla ułatwienia podróżowania, zasięgania fachowych informacji i czerpania maksimum przyjemności, nie zważając na napotykane niedogodności specjalnie dla gości z Polski, mamy do dyspozycji w naszym zespole pracowników rodowitego Polaka. Profesjonalistę, który z chęcią służy Wam pomocą oraz może także towarzyszyć Wam podczas eksplorowania i zgłębiania magii Indii.

Bezpieczeństwo i komfort naszych gości traktujemy jako nadrzędny priorytet.

Zadzwoń do nas teraz, a doświadczysz prawdziwej różnicy! Tylko u nas totalny profesjonalizm wynikającego z wielu lat doświadczeń w branży oraz prawdziwej miłość do podróżowania.

Nasza lista usług:

Wycieczki i podróże po Indiach:
GETS Holidays oferuje ekskluzywne wycieczki i podróże dookoła kraju w najlepszej cenie.

Loty krajowe:
GETS Holidays zadba o wszystkie krajowe loty zawsze w najlepszych, dostępnych cenach.

Rezerwacja biletów autobusowych I kolejowych:
Nie czekaj w kolejkach, GetS Holidays zajmuje się rezerwacją biletów kolejowych oraz autobusowych.

Wypożyczalnia samochodów:
GETS Holidays oferuje również szereg samochodów luksusowych, terenowych jak i autobusów do wynajęcia na krótki i długi okres.

Rezerwacje:
Oferujemy Hotele i Resorty począwszy od klasy ekonomicznej, do tych najbardziej luksusowych, zawsze w najlepszych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu Wam najlepszych dostępnych pokoi.

Wizy:
GETS Holidays pomogą i wyjaśnią Ci jak uzyskać wizę do Indii oraz inne potrzebne dokumenty.

Wymiana walut:
GETS Holidays oferuje najkorzystniejsze kursy dla swoich klientów.

Konferencje:
Gets Holidays oferuje wszechstronną pomoc w organizacji specjalistycznych konferencji szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Loty międzynarodowe:
GETS Holidays oferuje także loty czarterowe.

Usługi Concierge:
Cokolwiek chcecie zrobić w Indiach możemy Wam w tym pomóc. Za pośrednictwem Gets Holidays możecie umówić spotkanie, zarezerwować bilety do kina itp. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze wszystkie życzenia.